Foto týždňa

Statistika

Status návštevníka

IP

Aktuality

Výročná schôdza

Výročná schôdza

CIMG2919.JPG

6.2.2010 sa konala v hasičskej zbrojnici v Turzovke Výročná členská schôdza. Tu sa zhodnotilo fungovanie zboru za rok 2009 a naplánoval sa rok 2010. Hovorilo sa o financiach, hasičských akciách o projekte na novú hasičskú techniku. Taktiež boli povýšený M. Hejčík, J. Rybárik, A. Vyšinský st., M. Malík. Potom L. Dedič odovzdal diplom predsedkyni zboru A. Vyšinskej a veliteľovi výjazdovej jednotky A. Vyšinskému ml. za pomoc pri kalamite, ktorá nás postihla v Októbri. Účasť ako aj po iné roky bola hojná a prišli aj naši český susedia z Metylovíc. Na záver schôdze ako je už zvykom sme si dali tradičný hasičský guľáš.

Fotky zo schôdze si môžete pozrieť tu.

 
Vitajte na stránkach Dobrovoľného hasičského zboru Turzovka