Foto týždňa

Statistika

Status návštevníka

IP

Aktuality

Výcvik zasahovej jednotky v poligone

Výcvik zasahovej jednotky v poligone

100_3562.JPG

Dňa 22.6.2012 sa časť našej zásahovej jednotky, zúčastnila protiplynového výcviku v  Slovnafte Bratislava. Najskôr mali prednášku o používaní dýchacej techniky, a po prednáške si vyskúšali aj samotný polygón. Po prejdení samotného polygónu, museli ešte absolvovať zaťažkávaciu skúšku, ktorá pozostávala zo stacionárneho bicykla, bežiaceho pásu, zo zdvíhania kladiva a z nekonečného rebríka. Táto zaťažkávacia skúška dala všetkým poriadne zabrať.
Po skončení polygónu sme boli navštíviť dobrovoľných hasičov v Šamoríne, kde sme si obzreli ich novú hasičskú zbrojnicu. Hasiči zo Šamorína si zas obzreli našu novú autocisternu Iveco. Po pohostení, ktoré sa nám dostalo u hasičov zo Šamorína sme sa pobrali domov.

Fotografie  nájdete vo fotogaleri : Zásahy DHZ

 

 
Vitajte na stránkach Dobrovoľného hasičského zboru Turzovka