Foto týždňa

Statistika

Status návštevníka

IP

Aktuality

Súťaž z historickými striekačkami v Poľsku

Súťaž z historickými striekačkami v Poľsku

100_4646.jpg

Dňa 20.6.2009 sme sa zúčastnili v Poľskom meste Jastrzebie Zdroj hasičskej súťaže, z historickými striekačkami. Na tejto súťaži sa okrem rýchlosti prevedenia hasičského útoku, hodnitilo aj historické oblečenie , výzbroj a stav historickej striekačky. V hasičskom útoku sme skončili za víťazmi, len pár sekund, ale doplatili sme na to, že sme nemali historické oblečenie. Pomedzi 18 súťažnými družstvami sme skončili na 9. mieste. Každý člen súťažného družstva, dostal peknú medajlu, tričko a rupsák. Malá Kristínka ako najmladší hasič dostala veľkého hasičského plyšováho medveďa. Súťaž bola veľmi pekná aj napriek nepriaznívemu počasiu a už teraz sme dostali pozvanie na budúci rok.

Fotky najdete : Akcie DHZ Turzovka

 
Vitajte na stránkach Dobrovoľného hasičského zboru Turzovka