Foto týždňa

Statistika

Status návštevníka

IP

Aktuality

Súťaž v Poľsku

Súťaž v Poľsku

100_5172.jpg

29.8.2009 sme boli pozvaný na súťaž k našim poľským susedom do Porabky, kde sa konalo okrskové kolo žiakov a mužov. Najskôr začali súťažiť žiaci o 10hod, ktorý súťažili v CTIF a štafete a umiestnili sa na celkovom 2. mieste. Muži začali súťažiť hneď po dokončení disciplín, ktoré mali žiaci. Súťažili taktiež v štafete a v útoku a tiež sa umiestnili na peknom  2. mieste. Síce počasie neprialo celý deň, ale súťaž sa vydarila. Nakoniec muži ešte predviedli svoj útok, ktorý zožal veľký úspech a obdiv poliakov. Potom sme sa presunuli do zbrojnice v Porabke, kde sme upevnili vzťahy a potom sme sa rozlúčili a šli na domov.

Momentky nájdete : Akcie DHZ Turzovkla

 
Vitajte na stránkach Dobrovoľného hasičského zboru Turzovka