Foto týždňa

Statistika

Status návštevníka

IP

Aktuality

Rekonštrukcia Liaz - ky

Rekonštrukcia Liaz - ky

P1060001.JPG

Dňa 12.septembra 2009 sme začali vlastnoručne repasovať našu jedinú cisternu vozidla CAS K25 Liaz,ktorej vek je 20 rokov.Zub času sa podpísal na plecharinárskej časti nástavby a kabíny vozidla.Rekonštrukciu výmeny plechov na nástavbe začali členovia zásahovej jednotky.Vozidlo po dôkladnej očiste a po úplnej výmene plechova v poslednej fáze bude daný aj nový lak a nástrek celého vozidla.Týmto spôsobom tak toto vozidlo omladne a bude v plnej paráde naďalej slúžiť našej jednotke pri ochrane životov a majetku naších občanov mesta Turzovka.

Postupné zmeny na aute si môžete pozrieť vo fotogalérií výjazdov, kde bude zaznamenaný celý priebeh opravy vozidla.

 
Vitajte na stránkach Dobrovoľného hasičského zboru Turzovka