Foto týždňa

Statistika

Status návštevníka

IP

Aktuality

Požiar hospodárskej budovy

Požiar hospodárskej budovy

Adw001.jpg

Dňa 19.03.2010 o 00:44 sme boli privolaný k požiaru hospodárskeho objektu pri rodinnom dome v časti mesta Turzovka – Vŕšok. Na miesto tohto požiaru sme zahájili výjazd z cisternou CAS K25 Liaz a s posádkou 1+5 hasičov MHZ Turzovka.
Požiarom bola zasiahnutá strecha hospodárskeho objektu a našťastie len v malej miere. Následne bola z časti rozobratá strešná krytina a došlo tak k úplnej likvidácii požiaru. Vďaka veľmi včasnému spozorovaniu a rýchlemu zásahu hasičov z hasičskej stanice Turzovka, hasičskej stanice Čadca a MHZ Turzovka sa požiar nerozšíril na celý objekt a týmto sa zabránilo väčším škodám na majetku.

 
Vitajte na stránkach Dobrovoľného hasičského zboru Turzovka