Foto týždňa

Statistika

Status návštevníka

IP

Aktuality

oslavy 120 výročia založenia DHZ Turzovka

oslavy 120 výročia založenia DHZ Turzovka

100_8313.jpg

Turzovský hasiči oslavili 120 výročie svojho založenia. Pri tejto príležitosti sme uskutočili malé ukážky z historickou a z modernou technikou. Naše oslavy navštívil aj prezident DPO SR Judr. Jozef Minárik, ktorý mnohých našich členov vyznamenal. Po slávnostnej schôdzi sme mali spoločnú večeru a posedenie. Počas týchto osláv sme uskutočnili výstavu hasičskýc prilieb, nášiviek a modelov. Na druhý deň sme usporiadali hasičskú súťaž o putovný pohár Slovensko Českej vzájomnosti, za účasti 35 družstiev zo Slovenska, z Českej Republiky a z Poľska. Výťazom sa stalo družstvo z Prchalova.

Fotky sa nachádzaju vo fotogalerii. Akcie DHZ

 
Vitajte na stránkach Dobrovoľného hasičského zboru Turzovka