Foto týždňa

Statistika

Status návštevníka

IP

Aktuality

FirEco Trenčín 2009

FirEco Trenčín 2009

100_4113.jpg

Dňa 16.5.2009 sme sa zúčastnili v Trenčíne počas výstavy FirEco Trenčín 2009 hasičskej súťaže z historickou striekačkou. Tejto súťaže sa okrem nás zúčastnilo ešte dalších 13 družstiev  zo Slovenska. Každé družstvo si doviezlo vlastnú historickú striekačku.
Naše družstvo sa takejto súťaže zúčastnilo prvý krát a obsadili sme výborné 3.miesto.
Na tejto súťaži boli prítomný aj minister vnútra Robert Kaliňák, prezident DPO SR Judr. Jozef Minárik a  ďalší pozvaný hostia. Po vyhlasení výsledkov sa pri nás zastavil aj minister vnútra Robert Kaliňák a zaujímak sa o náš DHZ Turzovka.
Na výstave vystavoval aj zberateľ hasičských prilieb Jozef Malík. O tieto exponáty bol veľký záujem.

Ďalšie fotky najdete : Akcie DZ Turzovka

 
Vitajte na stránkach Dobrovoľného hasičského zboru Turzovka