Mladý hasiči

Náš dobrovoľný hasičský zbor už niekoľko rokov z malými prestávkami, vedie krúžok mladých hasičov. Od roku 1993 krúžok mladých hasičov pracuje každý rok. Naši mladý hasiči vyhrali mnoho súťaži, nielen v našom okrese, ale aj na Slovensku, v Českej Republike. Od roku 1993 sa naše družstvo stalo 13 krát majstrami okresu Čadca. Dva krát sme vyhrali majstrovstvá bývalého Stredoslovenského kraja. Dva krát sme vyhrali majstrovstvá Žilinského kraja, dva krát sme boli druhý a raz tretí.
Na majstrovstvách Slovenskej Republiky sme sa umiestnili v Trenčíne na 4. mieste, v Gabčikove na 5. mieste a v Michalovciach na 5. mieste. Štyri krát sme reprezentovali Slovenskú republiku v zahraničí. Dva krát sme boli v Rakúsku, raz v Českej Republike a raz v Poľsku.
Okrem reprezentacii Slovenska sme boli niekoľko krát na pohárových súťažiach v Českej Republike.

Fotografie sa nachádzajú vo fotogalerii súťaže