Hasičska grilovačka

Dňa 25.9.2010 sme v Turzovke v areáli športu uskutočnili hasičskú grilovačku. Táto grilovačka bola poďakovanie všetkým naším hasičom a ich rodinným príslušníkom, za prácu, ktorú obetovali pre náš hasičský zbor počas celého roku. Väčšina našich členov sa zapojila v tento deň do športových aktivít. Súťažili sme v minigolfe, vo futbale kde proti sebe nastúpili ženatý hasiči proti slobodným hasičom, v basketbale ako aj v tenise. Naše deti si  zas zajazdili  na autíčkach na dopravnom ihrisku, vyšantili sa na trampolíne, využili pieskovisko ako aj hojdačky. Samozrejme, že počas celého poobedia nechýbalo občerstvenie. Na záver si niektorí naši členovia v hasičskej zbrojnici zahrali aj veľmi napínavú hru „človeče nezlob se“.

Fotografie najdete vo fotogaleri: Akcie DHZ