Futbalový turnaj

CIMG3004.jpg

27.2.2010 sa konal hasičský futbalový turznaj v Dolnom Benešove, na ktorý sme boli pozvaný aj my. Pozvanie sme prijali a prišli sme si zabojovať o čo najlepšie miesto. V skupine sme získali 5 bodov za výhru a 2 remízi a o skóre sme sa nakoniec umiestnili v tabuľke na 4. mieste. Celkovo sme skončili na turnaji na 8.mieste. Do súboja o najlepšieho brankára sa zapojil aj náš. Avšak brnkári boli vyrovnaný tak o najlepšom sa rozhodlo v pití piva, kde Vlado prepil všetkých tak si odnieosl cenu. Turnaj bol kvalitne pripravený a všetci sme odišli s pekným športovým zážitkom. Zloženie družstva: Vlado Stuchlík, Martin Pavlík, Jozef Červenec, Jozef Badžgoň, Michal Poláček, Rudo Dostal, Tomáš Poláček, Tomáš Holub a Peter Pastorek.

Fotky z turnaja tu
Vyhodnotenie